• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Olgun Kadınların Küçük Sevgili Tutkusu

Birlikte olduğunuz erkek eğer sizden yaşça küçükse birlikteliğiniz içerisinde ne kadar mutlu olduğunuz konusunda kimse bir fikir yürütmeyecektir. Bu konuda sadece insanlar her zaman bu ilişkinin yürümeyeceğini ve yaşı küçük olması sebebi ile de sizi memnun edemeyeceğini belirteceklerdir. İlişkinin ilk zamanlarında ne kadar tutkulu bir ilişki yaşarsanız yaşayın bu kişinin yaşı sizden küçük olduğundan her söylediğiniz insanın sizinle birlikte olmasının farklı çıkarlar nedeniyle gerçek olduğunu ilk olarak düşünecektir. Daha sonradan yeteri kadar sizi sevmeyeceğini ve ilişkinin ilerleyen zamanlarında ise aldatacağını, sizi üzeceğini hatta terk edeceğini bile söyleyeceklerdir. Tabi ki yakın çevreni bu konuda sizin iyiliğinizi istediğinden bu tür olumsuz yorumlar yaparak ilişkinizin yürümeyeceğini belirtecektir.

Bunun nedeni olarak da unutmayın ki çevrenizde bulunan ve yaş farkı yaşayan insanları gören ve olumsuzlukla sonuçlanan ilişkileri bilen arkadaşlarınızın bu tarz yorumlar yapmasıdır.Tabi ki bu olumsuzluklar olduğundan yaşı küçük olan erkek içinde çevresindekilerin büyük baskısı olacaktır. Yani çevrenize bakıldığı zaman sizlerin ayrılmanız konusunda her iki tarafında yakın ilişkileri olan insanlar tarafından yorumlar yapılacaktır. Maddi durum olarak eğer ki yaşı büyük olması ve işi olması nedeniyle kadının ekonomik özgürlüğü varsa ve maddi sorunları yoksa bu durumda da Avcılar escort ile birlikte olan erkek için sorun olacaktır. 05370259739

Maddi sorunları olan bir erkek için birlikte olduğu kadının hesabı ödemesi, onunla zaman geçirirken bu durumu da sorun yapan bir erkekle birlikteyseniz mutlu bir ilişki devam etmeyecektir.Güven duygusu tabi ki zamanla oluşacak bir duygudur. Ve ilişkinin ilk başlarında insanların birbirini çok seviyor olsa bile bu güven duygusu olmadığında tabi ki sorunlar başlayacaktır. Ve ilişki içerisinde zaten yaşı küçük olan erkeğin çapkınlık yapacağı, başka bayanlarla birlikte olacağı gibi paranoya yapacak olan bayan için de sorunlar başlayacaktır. Ve hayatından gerçekten de mutlu olmayı bir kenara bırakın büyük mutsuzluklar başlayacaktır. Bir erkek eğer ki kendisine güveniyorsa ve gerçekten de seviyorsa çevresindekilere kulağını tıkamalı ve sadece mutlu olmak için hayatını devam ettirmelidir.
  • Yorum Bulunamadı.